HR agentura pro právníky

Propojujeme profesionály v právním světě

Advokát/ka – generální praxe

Advokátní kancelář v Brně rozšiřuje tým o advokátku či advokáta. Advokátní kancelář se zaměřuje se na širokou škálu oborů, ale převažuje obchodní právo, občanské právo a soudní spory.

Nabízíme

Práce bude zahrnovat práci převážně se zahraniční klientelou (mezinárodní korporace) a také s předními českými klienty. Spolupráce s pražskými kolegy, ale též s kolegy z jiných jurisdikcí. Lze očekávat podporu zkušenějších kolegů, na větších kauzách spolupracuje zpravidla více kolegů. Očekáváme generální právní praxi (obchodní právo, občanské právo, právo, spornou agendu).

Pražská kancelář je s brněnskou propojená, jak technicky, tak prostřednictvím HR, PR, BD oddělení, office managementu a technické podpory.

Požadujeme

Benefity

Odměna

V závislosti na profilu kandidáta, délce praxe, vycházíme přibližně z částky od 100 tis., v případě vlastní klientely bychom museli vyhodnotit a připravit vlastní nabídku dle konkrétní situace. V případě další vlastní akvizice, v průběhu spolupráce, další možnosti.

Nástup

dohodou

V případě zájmu vyplňte formulář níže nebo zašlete Vaše CV na info@simplestep.cz. Do předmětu zprávy v emailu prosím uvádějte „Advokát Brno“. Více informací o pozici na telefonním čísle 736 620 377.

Až k nám dorazí Váš životopis, kontaktuje Vás náš konzultant a vysvětlí další postup. Pokud budete splňovat požadavky našeho klienta, budete pozváni na pohovor, kde Vám bude daná kancelář představena a až po Vašem souhlasu budete u klienta představeni.

  SIMPLE STEP s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  + 420 736 620 377
  info@simplestep.cz  Partnerský portál:

  Práce v právu

  ©2024 SIMPLE STEP
  realizace www.rinovo.cz