HR agentura pro právníky

Propojujeme profesionály v právním světě

Pro zaměstnavatele

Jsme personální agentura zaměřující se výhradně na obor právo. Nabízíme komplexní i dílčí personální služby advokátním kancelářím a dalším subjektům v oboru práva. Naším úkolem je Vám v co nejkratší době představit kandidáty, kteří splňují Vaše předem definovaná kritéria.

Nárok na odměnu nám vzniká až po uplynutí 3 měsíční zkušební lhůty mezi Vámi a námi doporučeným kandidátem.

Proč využívat naše služby?

Naše služby

HEADHUNTING

Zaměřujeme se na cílený výběr kandidátů, kteří aktivně práci nehledají. Klademe velký důraz na pečlivost a diskrétnost. Tato metoda je vhodná pro vyhledávání pracovníků, kteří jsou na pracovním trhu vzácní a nelze je efektivně oslovit jiným způsobem.

RECRUITMENT

Zprostředkování a výběr kandidátů na kompletní portfolio pracovních pozic v oboru právo formou výběrového řízení. Zajistíme pro Vás komplexní výběrová řízení na veškeré pracovní pozice (advokát, právník, koncipient, atd.), a to od vyhledávání vhodných uchazečů a odborného posouzení všech kandidátů našimi konzultanty, až po definitivní výběr toho nejvhodnějšího kandidáta.

HR PORADENTSVÍ

Poradenství v oblasti pracovního trhu a lidských zdrojů, tvorba HR strategií a spoluvytváření podmínek pro koncepční nábor.

Jak fungujeme?

Pro více informací nás kontaktujte.
+ 420 736 620 377
info@simplestep.cz

Kontaktní formulář

  SIMPLE STEP s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  + 420 736 620 377
  info@simplestep.cz  Partnerský portál:

  Práce v právu

  ©2024 SIMPLE STEP
  realizace www.rinovo.cz