HR agentura pro právníky

Propojujeme profesionály v právním světě

Pro zaměstnavatele

Jsme personální agentura zaměřující se výhradně na obor právo. Nabízíme komplexní i dílčí personální služby advokátním kancelářím a dalším subjektům v oboru práva. V naší personální činnosti upřednostňujeme současné teoretické přístupy. Systematicky odhalujeme postoje, hodnoty, cíle, schopnosti, vlastnosti a aktivitu našich kandidátů a současně zjišťujeme nároky a podmínky konkrétní pracovní pozice. Naším úkolem je Vám v co nejkratší době představit kandidáty, kteří splňují Vaše předem definovaná kritéria. Každému našemu klientovi je vždy přidělen konzultant, který Vás průběžně informuje o stavu výběrového řízení.

Naše služby

Recruitment

Zprostředkování a výběr kandidátů na kompletní potfólio pracovních pozic v oboru právo formou výběrového řízení. Zajistíme pro Vás komplexní výběrová řízení na veškeré pracovní pozice (právník, koncipient, paralegal/právní asistent, atd.), a to od vyhledávání vhodných uchazečů, inzerce a odborného posouzení všech kandidátů našimi konzultanty, až po definitivní výběr toho nejvhodnějšího kandidáta.

Executive search

Zaměřujeme se i na cílený výběr zaměstnaných kandidátů, kteří aktivně práci nehledají. Klademe velký důraz na pečlivost a diskrétnost. Tato metoda je vhodná pouze pro vyhledávání jednotlivých pracovníků do středního a vrcholového managementu, kteří jsou na pracovním trhu vzácní a nelze je efektivně oslovit jiným způsobem.

HR poradenství

Poradenství v oblasti pracovního trhu a lidských zdrojů, tvorba HR starategií.

Proč využívat naše služby?

Jak u nás funguje recruitment?

Pro více informací nás kontaktujte.
+ 420 736 620 377/+420 724 131 359
info@simplestep.cz

Kontaktní formulář

  ke stažení

  SIMPLE STEP s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  + 420 736 620 377
  info@simplestep.cz  ©2022 SIMPLE STEP
  realizace www.rinovo.cz