HR agentura pro právníky

Propojujeme profesionály v právním světě

Advokát/ka – fintech

Pro našeho klienta specializovanou advokátní kancelář se zaměřením na právo kapitálového trhu, fintech a investiční fondy hledáme zajímavé kandidáty na pozici advokáta/advokátky. Kancelář pracuje s renomovanou domácí i zahraniční klientelou z oblasti finančních institucí, investičních fondů a fintechových startupů, kterým poskytuje široké spektrum právních služeb v různých oblastech práva. Intenzivně se zabývá rovněž digitálními technologiemi a jejím vlivem na oblast financí a platebními službami. Práce je různorodá s přesahy do různých právních odvětví, včetně korporačního práva, správního i civilního práva.

Proč si vybrat spolupráci s námi

Co je pro nás důležité

Odměna

Co nabízíme

V případě zájmu vyplňte formulář níže nebo zašlete Vaše CV na info@simplestep.cz. Do předmětu zprávy v emailu prosím uvádějte „Advokát/ka – fintech″.

Až k nám dorazí Váš životopis, kontaktuje Vás náš konzultant a vysvětlí další postup. Pokud budete splňovat požadavky našeho klienta, budete pozváni na pohovor, kde Vám bude daná kancelář představena a až po Vašem souhlasu budete u klienta představeni.

  SIMPLE STEP s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  + 420 736 620 377
  info@simplestep.cz  Partnerský portál:

  Práce v právu

  ©2024 SIMPLE STEP
  realizace www.rinovo.cz