HR agentura pro právníky

Propojujeme profesionály v právním světě

Advokátní koncipient/ka – obchodní právo, finanční právo a bankovnictví

Pro advokátní kancelář střední velikosti sídlící v centru Prahy hledáme advokátního koncipienta nebo koncipientku. Advokátní kancelář se zaměřuje na oblast obchodního práva, M&A, korporátního práva a závazkového práva, finančního práva, bankovnictví, insolvenčního práva a soudních sporů. Advokátní kancelář má unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví. V oblasti M&A spolupracuje dlouhodobě s významnými korporacemi a investory. Advokátní kancelář je oceňovaná českými i zahraničními referenčními průvodci právních firem.

Nabízíme

Nabízíme vám příležitost pracovat v týmu špičkových advokátů, kde získáte široké spektrum znalostí a zkušeností, které budete potřebovat k vybudování pevných základů v hlavních oblastech práva.

Hledáme koncipienta či koncipientku, nejlépe s roční praxí, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz. S ohledem na zahraniční klientelu nabízíme i využití anglického jazyka v praxi.

Mzda

Motivující ohodnocení v závislosti na praxi, schopnostech a výsledcích (rozmezí 45 000 Kč až 55 000 Kč), plus pravidelné i zvláštní výkonnostní odměny.

Očekáváme

V případě zájmu vyplňte formulář níže nebo zašlete Vaše CV na info@simplestep.cz. Do předmětu zprávy v emailu prosím uvádějte „Advokátní koncipient/ka – Praha 1“.

Až k nám dorazí Váš životopis, kontaktuje Vás náš konzultant a vysvětlí další postup. Pokud budete splňovat požadavky našeho klienta, budete pozváni na pohovor, kde Vám bude daná kancelář představena a až po Vašem souhlasu budete u klienta představeni.

  SIMPLE STEP s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  + 420 736 620 377
  info@simplestep.cz  Partnerský portál:

  Práce v právu

  ©2024 SIMPLE STEP
  realizace www.rinovo.cz